Festivalová místa


Tags:
Wurmova 7 (W7)

Wurmova 7, Olomouc

Tags:
Club Vertigo

Univerzitní 6

Sklepní bar a klub přímo naproti Konviktu je jediným festivalovým místem, kde se čepuje pivo. V rámci PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma alkoholu. Během poslední noci PAFu se zde uskuteční závěrečná festivalová party.

Tags:
Bajkazyl Olomouc

Wurmova 7

I Olomouc má svůj Bajkazyl, kde umí repasovat, recyklovat, zvládnou servis jakýchkoliv druhů kol, občas postaví něco nového, ale hlavně vytváří komunitu tvořivých lidí se zájmem nejen o kola. Během PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma kola. 

Tags:
Antikvariát Olomouc

Univerzitní 14

Antikvariát s širokou nabídkou beletrie, odborné literatury a vybraných knižních kousků pro bibliofily se nachází přímo naproti Konviktu. V antikvariátu v rámci PAFu proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma knihy, slova a vyprávění.

Tags:
Flop Fashion Store

Ztracená 25

Originální oblečení z FLOPu, malého children friendly obchodu v samotném srdci Olomouce. Obchůdek plný mladé módy, doplňků, ale i výrobků z papíru od českých i zahraničních designérů. Během PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů na téma design a móda.

<< Start < Prev 1 3 > End >>

Page 1 of 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PAF activities in 2017 have been supported by: The Ministry of Culture of the Czech Republic, State Cinematography Fund, The City of Olomouc, The Olomouc Region and International Visegrad Fund.

More in Partners