PAF Home #2

PAF zpřístupňuje online výběr knih, videí a hudby ze své minulosti a současnosti. Ke stažení jsou nyní zdarma Katalogy událostí českého pohyblivého obrazu I & II. Dále jsme pro vás vybrali videozáznam přednášky Punťa – český Mickey? Pavla Kořínka z patnáctého ročníku PAF Olomouc. A přinášíme další sérii playlistů, které exkluzivně pro PAF sestavili vizuální umělci a hudební producenti TOLE, Shana Moulton, Jiří Havlíček a Isama Zing.

Vítězem Iných vízií SK 2019 je Michal Žilinský

Ve středu 26. února proběhlo ve spolupráci PAF, Kinečko a 4 ŽIVLY vyhlášení vítěze čtvrtého ročníku soutěže Iné vízie SK 2019. Vítězem se stal Michal Žilinský s videem Fragment 0.

XY 2020 představí v Olomouci opavskou scénu - ODLOŽENO

Vzhledem k situaci je akce odložena zatím na neurčito.

Ve čtvrtek 23. dubna se pod záštitou PAFu uskuteční již šestý ročník procházky vernisážemi XY 2020. V letošním roce se představí umělci spjatí s Opavou. Během jednoho dne proběhne v nezávislých galeriích Olomouce série vernisáží, koncertů, performance a projekcí.

Skončil PAF Olomouc 2019

Hlavním tématem 18. ročníku Přehlídky filmové animace a současného umění, který proběhl od 5. do 8. prosince 2019 byl portrét a do Olomouce přivezl avatary a předal dvě zásadní ceny mladým umělcům.

Finalisté Jiné vize CZ 2019

V úterý 5. listopadu zveřejnila kurátorka soutěže Laura Amann v rámci diskuze PAF Praha: Moving Image. Curatorial Principles deset finalistů výběru Jiné vize CZ 2019. 

PAF Praha: Moving Image. Curatorial Principles

V úterý 5. listopadu proběhne ve spolupráci PAF a Centra pro současné umění Praha první z plánované série diskuzí, které se dlouhodobě budou vztahovat ke kurátorským principům během práce s pohyblivým obrazem v rozličných prostředích jeho uplatnění.

PAF hledá nové spolupracovníky

V pondělí 7. října v 19 hodin proběhne setkání se zájemci o práci ve festivalovém štábu na 18. ročníku PAF Olomouc, a to ve Velké posluchárně na Konviktu (2. patro, Umělecké centrum Univerzity Palackého, Univerzitní 3).

Koupací kraťasy - AniPromítačka na Poděbradech

Ve středu 21. července ve 20 hodin proběhne v Restauraci Terasa v Horce nad Moravou promítání krátkých animovaných filmů s letní tématikou.

Letní 4 Živly

Od 7. do 11. srpna proběhne v Banské Štiavnici spřátelený festival 4 živly, letos na téma ČÍSLA. V rámci programu bude spuštěn open call slovenské soutěže Iné vízie SK 2019, který PAF pořádá společně se 4 živly a časopisem Kinečko.

OPEN CALL – JINÉ VIZE CZ 2019

DEADLINE PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE 30. září 2019.

 

PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění vyzývá autory k zasílání audiovizuálních děl do 13. ročníku soutěže Jiné vize CZ. Soutěž si dlouhodobě klade za cíl vytvářet povědomí o českém pohyblivém obraze: hraničních formách na pomezí animace, experimentálního filmu a videoartu. Očekává se tedy práce s audiovizuálním materiálem v nejširším slova smyslu.

PAF Home #1

PAF zpřístupňuje online výběr knih, videí a hudby ze své minulosti a současnosti. Ke stažení je zdarma publikace #mm net art v české i anglické verzi. Unikátně je k vidění do konce dubna video Zbyška Semelky, vítěze soutěže PAFu Jiné vize CZ 2019. Zveřejňujeme první tři playlisty, které sestavili vizuální umělkyně Valentýna Janů a hudební producenti a DJs bilej kluk a levi

Vyhlášení vítěze soutěže Iné vízie SK 2019

Ve spolupráci PAF, Kinečko a 4 ŽIVLY proběhne 26. února od 20 hodin v bratislavském A4 – priestor súčasnej kultúry projekce pásma a vyhlášení vítěze soutěže Iné vízie SK 2019.

Jiné vize CZ 2019 v Ponrepu

V pondělí 20. ledna 2020 v 18 hodin proběhne v pražském kině Ponrepo projekce pásma Jiné vize CZ 2019. 

PROGRAM PAF OLOMOUC 2019

Prosincový festival PAF Olomouc 2019 zveřejňuje kompletní program. Festival proběhne od čtvrtku 5. do neděle 8. prosince. Celý program po dnech naleznete na festivalovém webu

PAF T-Shirt Workshop Pop-Up

V úterý 19. listopadu od 16 hodin proběhne ve spolupráci PAF a Mimokolektivu Pop-up kde se bude recyklovat archivní PAF merch a představí se publikace z edičních řad Edice PAF, které budou k dostání za zvýhodněné ceny. 

Předprodej akreditací na PAF Olomouc 2019

Ve čtvrtek 17. října 2019 byl spuštěn předprodej druhé vlny festivalových akreditací na PAF Olomouc 2019, který proběhne v termínu od 5. do 8. prosince 2019.

PAF PRAHA 2019

PAF míří do Prahy. Ve spolupráci se Studiem Hrdinů uvede dvě pražské premiéry – 26. a 27. září se představí radikální londýnská hudební producentka a zpěvačka Klein, pražskou premiérou bude také uvedení živého experimentálního filmu TARAN kolektivu Rouš/Šmitmajer/Týmal.

OPEN CALL - SLOVENSKÉ INÉ VÍZIE POČTVRTÉ

Přehlídka filmové animace a současného umění ve spolupráci s online filmovým magazínem Kinečko a filmovým seminářem 4 živly v roce 2019 již počtvrté pořádá soutěž slovenských pohyblivých obrazů Iné vízie. Díla do soutěže Iné vízie SK 2019 je možné přihlašovat do půlnoci 10. října 2019.

PAF Ostopovice 2019

Pátý ročník hudebního bienále PAF na konci léta proběhne 31. srpna od 16 hodin na kopci u lesa v Ostopovicích u Brna.

Jiné vize CZ 2018 v Luhačovicích

Desátý ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent uvede pásmo Jiné Vize CZ 2018. Projekce proběhne v pátek 28. června ve 21:00 v klubu Domino.

<< Začátek < Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Konec >>

Strana 1 z 25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Aktivity PAFu v roce 2019 podpořili: Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond kinematografie, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

Více v sekci Partneři