Festivalová místa


Tagy (Více tagů oddělte čárkou):
Wurmova 7 (W7)

Wurmova 7, Olomouc

Tagy (Více tagů oddělte čárkou):
Club Vertigo

Univerzitní 6

Sklepní bar a klub přímo naproti Konviktu je jediným festivalovým místem, kde se čepuje pivo. V rámci PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma alkoholu. Během poslední noci PAFu se zde uskuteční závěrečná festivalová party.

Tagy (Více tagů oddělte čárkou):
Bajkazyl Olomouc

Wurmova 7

I Olomouc má svůj Bajkazyl, kde umí repasovat, recyklovat, zvládnou servis jakýchkoliv druhů kol, občas postaví něco nového, ale hlavně vytváří komunitu tvořivých lidí se zájmem nejen o kola. Během PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma kola. 

Tagy (Více tagů oddělte čárkou):
Antikvariát Olomouc

Univerzitní 14

Antikvariát s širokou nabídkou beletrie, odborné literatury a vybraných knižních kousků pro bibliofily se nachází přímo naproti Konviktu. V antikvariátu v rámci PAFu proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů zaměřených na téma knihy, slova a vyprávění.

Tagy (Více tagů oddělte čárkou):
Flop Fashion Store

Ztracená 25

Originální oblečení z FLOPu, malého children friendly obchodu v samotném srdci Olomouce. Obchůdek plný mladé módy, doplňků, ale i výrobků z papíru od českých i zahraničních designérů. Během PAFu zde proběhne site-specific projekce pásma animovaných filmů na téma design a móda.

<< Začátek < Předchozí 1 3 > Konec >>

Strana 1 z 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Aktivity PAFu v roce 2019 podpořili: Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond kinematografie, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj a Praha 7.

Více v sekci Partneři